شهید علی اکبر کرامتی

شهید علی اکبر کرامتی فرزند غلامحسن در سال 1334 در روستای طاهر آباد شهرستان کلات متولد .با مرگ پدر و تشدید وضعیت بد اقتصادی خانواده مجبور به ترک تحصیل شد و هنگامی که ده سال بیشتر نداشت به کشاورزی و چوپانی پرداخت و به علت نداشتن سرپرست از خدمت سربازی معاف گردید.

او علاقه زیادی به برگزاری نماز در مسجد داشت و همچنین عاشق اهل بیت(ع)بخصوص امام رضا علیه السلام بود و با تاسی از این امام همخام با وجود وضعیت  نامساعد خود تا جایی که در توان داشت به مستضعفان و درماندگان کمک می نمود.

با شروع جنگ تحمیلی او که به عضویت بسیج در آمده بود مشتاقانه در تبعیت از فرمان امام و مقتدایش به جبهه های نبرد حق علیه باطل شتاف و قریب به دو سال با خصم زبون در جبهه ها جنگید.آنگاه که برای آخرین بار در سال 1366 که به لشکر 5نصر اعزام شدو درجزیره مجنون عاشقانه به سوی معبودش پر کشید و به خیل شهدا پیوست و روح پاک شهید کرامتی در زادگاهش روستای طاهر آباد به خاک سپرده شد.

/ 1 نظر / 38 بازدید
پرتال جامع تبلت ایرانیان

پرتال جامع تبلت ایرانیان ( 1st. Iranian Tablet Portal ) www.Tabletir.com Admin@tabletir.com *********************************** اخبار، دانلود، بررسی های تخصصی... www.TabletIR.com صحفه اصلی پرتال www.Forum.TabletIR.com تالارگفتگو پرتال برای تبلیغات با ما تماس بگیرید : Ads@TabletIR.com