بسیجی شهید قنبر ابراهیمی

شهید قنبر ابراهیمی فرزند عزیز الله در سال 1326 در شهر کلات دیده به جهان گشود. به دلایلی از تحصیل بازماند ولی علاقه او به یادگیری سبب شد قرآن خواندن را بیاموزد و تعالیم اسلامی را فراگیرد.

شهید ابراهیمی فوق العاده مهربان ،خوش اخلاق،دلسوز و مومن بود معتقد به اصول و مبانی اسلام بود.همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی با دختر مومنه ازدواج کرد که ثمره این ازدواج دو فرزند می باشد که از او به یادگار مانده است.

 شهید ابراهیمی روزها برای امراو معاش به آراشگری می پرداخت و شبها در سنگر مسجد به گشت و نگهبانی در پایگاه بسیج می پرداخت.

شهید در پاسخ به ندای امام امت خمینی کبیر(ره) و مقابله با دشمنان میهن اسلامی پس از گذراندن دوره ی آموزشی به کردستان رفت و پس از جانفشانی های فراوان سرانجام در تاریخ 7/5/1360 بدست ضد انقلابیون در سقز ناجوانمردانه به شهادت رسید.

 پیکر پاکش پس از تشییع در قطعه شهدای بهشت رضا مشهد به خاک سپرده شد.

/ 1 نظر / 17 بازدید
محمد

تضمینی با روزی 10 دقیقه درآمد خوبی از طریق اینترنت کسب کنید،امتحانش مجانیه،هرچه زودتر اقدام کنین،زودتر پولدار میشین!!! خیلی راحته،همه چی هم مجانیه! ثبت نام میکنین،همون اول 500$(500 دلار) به خاطر تکمیل ثبت نام به حساب کاربری شما افزوده میشه،...هر روز هم 2-3 تا تبلیغ واستون میاد،که اگه روی اون کلیک کنین و 30 ثانیه صفحه ی تبلیغ رو باز نگه دارید 50$(بله 50 دلار) به حساب کاربری شما اضافه میشه و هر وقت مبلغ حساب شما به 10000 دلار رسید،میتونین درخواست برداشت بدید.برای ثبت نام نیاز به معرف دارید که اگه از لینک زیر استفاده کنین دیگه مشکلی پیش نمیاد . شما راحت می تونید کمتر از 10 روز به حد نساب برسید! مشکلی هم بود از طریق Email یا وبلاگ بنده بپرسید راهنمایی می کنم. http://fmptr.com/pages/index.php?refid=dachman توضیحات کامل نحوه ی ثبت نام در وبلاگ آمده است! موفق باشید!